ARCH

HOME

ART

NÁŠ TÝM

Ondřej Škarka

PARTNER

Propojení architektury, umění a světla může přinést neobyčejné zážitky a výsledky. Když k této trojkombinaci přidáte i špičkové technologie, vznikne koncept ARCH HOME ART.


K návrhu každého interiéru přistupujeme komplexně a zároveň vysoce individuálně. Snažíme se nejdříve porozumět tomu, jak bude prostor využíván, kdo jej bude obývat a využívat. Následně se zaměříme na jeho unikátnost. Umělecké objekty a světlo považujeme za velmi důležitou a neopomenutelnou složku při navrhování interiérů i exteriérů.

 

V kancelářích a domovech trávíme většinu času, snažíme se proto docílit jejich dokonalosti. Prostor, který nás obklopuje, nás inspiruje stejně tak, jako sám může být inspirací. V každém interiéru se chceme cítit dobře a stejný pocit chceme dopřát i těm, kteří nás přichází navštívit.

 

Pokud uvažujete o novém interiéru, budujete či rekonstruujete své bydlení nebo kanceláře, případně jen hledáte nejlepší způsob, jak stávající prostory doplnit uměleckými díly, spojte se s námi.  

Jsme milovníci umění, architektury a moderních technologií. Jsme přesvědčeni, že návrh každého interiéru by měl reflektovat životní styl každého našeho klienta, mezi které patří nadprůměrně úspěšné osobnosti. Snažíme se propojit umění, architekturu, světlo a špičkové technologie do jednoho celku. Spolupracujeme s nejúspěšnějšími experty a přinášíme jiný pohled na okolí, ve kterém žijeme.

Martin Valach

PARTNER

Jan Průcha

PARTNER