REZIDENZ BUBENEČ

V Bubenči vzniká ojedinělé exkluzivní bydlení, které dokazuje, že umění propojené s architekturou může přinést neobyčejné zážitky a výsledky. 

Residenz Bubeneč nabízí celkem 9 bytů. Ke spolupráci bylo přizváno věhlasné architektonické studio AI – DESIGN v čele s Evou Jiřičnou 
Petrem Vágnerem. Ti se stali vizionáři celého projektu. Myšlenku znovuobnovení klasických hodnot v sepětí s nejmodernějšími technologiemi a uměním od ArtLines převedli s kreativním nábojem do reality.

Krásu střídmé architektury pozvedá umělecké ztvárnění. Součástí projektu je originální skleněná vitráž Ryby od mezinárodně uznávané umělkyně Míly Fürstové (autorka obalu alba skupiny Coldplay). Téměř pět metrů vysoká mozaika Ryby je navíc zcela unikátní a v těchto rozměrech nemá obdoby nejen v České republice, ale i v evropském kontextu.

Technika v domě je na nejvyšší úrovni – od chlazení kapilárovým systémem ve stropě až po možnost zařídit si domov ve spolupráci s firmou Insight Home jako tzv. „chytré bydlení“. Rezidenti si mohou vybrat ze třech základních modulů domácí automatizace včetně prémiového rozšíření systémem inHome AMX/CRESTRON.

CO

Rezidenční bydlení

KDE

Praha 6

KDY

2018 / 2019