Kanceláře Insight Home zařazeny do soutěže Kancelář roku 2017

Společnost Insight Home byla zařazena do soutěže Kancelář roku 2017. Letošní druhý ročník byl slavnostně vyhlášen ve Slovanském Domě v Praze.

V rámci soutěže Kanceláře roku jsou každoročně oceněny výjimečné kancelářské interiéry, a to v devíti kategoriích .

Jejím cílem je ohodnotit firmy, které investují do svých lidí skrze své prostory, a nepřímo je tak popularizovat jako atraktivního zaměstnavatele pro budoucí zaměstnance.

Zároveň si soutěž klade za cíl vyzdvihnout důležitost zvelebování pracovního prostředí a motivovat zaměstnavatele k tomu, aby se tomuto tématu aktivně věnovali.

Odborná porota hodnotí interiéry z hlediska výjimečnosti a designu prostor, inovace (technologické, materiálové, praktické), atmosféry prostředí a především kvality pracovního prostředí. Napříč všemi kategoriemi oceňuje atraktivitu pracovního prostředí a nakolik je kancelář příjemným místem k bytí, což nabývá na významu hlavně vzhledem k tomu, jak velkou část svého času většina z nás tráví v kanceláři.

Ve 2. ročníku odborná porota také nově zohledňovala udržitelnost a ohled na dopad na životní prostředí při výstavbě a provozu kanceláří.

Soutěž Kanceláře roku vyhlašuje firma Prochazka & Partners.

#chytrébydlení #kanceláře

Nejlepší příspěvky
Nejnovější příspěvky
Archiv
Hledání podle štítků
Zatím žádné tagy
Následujte nás
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square